Bülten Aboneliği

Hakkımızda

Biz Kimiz?


Otomobil Eczanesi, aracınızın tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz; kaliteli ürünler, farklı alternatifler, uygun fiyat politikası, satış öncesi & sonrası sınırsız bilgi desteği ile 24 saat boyunca karşılamak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.
 
En İyi Markalar,
 
Otomobileczanesi.com’da ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör  firmalar ile bayilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Otomobil Eczanesi’ nde tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir. 
 
Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
 
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır.
 
365 gün 7/24 alışveriş
 
Otomobil Eczanesi, gerçek  stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.
 
Güvenli Alışveriş:  Kredi Kartı  ve Havale seçenekleri
 
Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  
Otomobil Eczanesi kredi kartı ile ödeme yanında havale ile de  ödeme seçenekleri sunar.
 
Neden Otomobil Eczanesi’ni tercih etmelisiniz?
 
Öncelikli hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğrafları ayrıca kullanım kolaylığı ve satış sırası/sonrası müşteri desteği  ve aynı gün kargo servisi gibi sunduğu hizmetler ile Otomobil Eczanesi aracına önem verenlerin  hayatını kolaylaştırmaktadır.
 
Bize ulaşın
 
Her türlü soru ve öneriniz için info@otomobileczanesi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Otomobil Eczanesi’nin hedefi;  hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm Türkiye’de araç bakıma önem ve özen gösterenlerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa sürede karşılamaktır.
 

Otomobil bakım ürünleri sitesi otomobileczanesi.com
 
 
Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.
Otomobil Eczanesi - Liqui Moly © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

Konum Bilgilerimiz

Bostancı Oto Sanayi M Blok (Yönetim Binası Altı)

+902165738032