Liqui Moly Dizel Yakıt Antifirizi Diesel fließ-fit

Liqui Moly Dizel Yakıt Antifirizi Diesel fließ-fit

Marka: Liqui Moly
Ürün Kodu: 5130
Stok Durumu: Ön Sipariş
Kargo Durumu: Ücretsiz Kargo
Havale ile: %7 İndirim

Dizel yakıtın akışkanlığını artırır. (Motorin kalitesine bağlı olarak) -31 ° C dış hava sıcaklığına kadar kullanılabilmektedir. Düşük sıcaklıklarda tüm dizel motorlarda operasyonel güvenilirlik sağlar. Sorun giderme için özellikle yararlıdır.

30,00 TL
-+

Bu ürün hakkında soru sor

Liqui Moly Dizel Yakıt Antifirizi Diesel fließ-fit


Dizel yakıtın akışkanlığını artırır. (Motorin kalitesine bağlı olarak) -31 ° C dış hava sıcaklığına kadar kullanılabilmektedir.  Düşük sıcaklıklarda tüm dizel motorlarda operasyonel güvenilirlik sağlar.

Sorun giderme için özellikle yararlıdır.

Dizel partikül filtresi (DPF) olmayan tüm dizel motorlar içindir. Turbo ile uyumludur. 0 ° C öncesinde  yakıt deposuna ekleyerek optimal etki sağlanır. Tüm konvansiyonel dizel ve biyodizel yakıtlar ve yakıt yağlar ile uyumludur. 

Ürün miktarı 150 ml maksimum 75 litre yakıt için yeterlidir. 


LIQUI MOLY GmbH Şirketi motor yağları, katkı maddeleri, araç bakım ürünleri ve servis ürünleri gibi yüksek kaliteli geniş bir ürün yelpazesi sunmakta olup kendi bünyesinde yaklaşık 4.000 adet ürün çeşidi bulunmaktadır.

  • LIQUI MOLY Ürünlerini kendi Laboratuvarlarında kendi geliştirir.  Sadece Almanya'da üretim yapar.
  • LIQUI MOLY yaklaşık 50 yıl önce kurulan ve şu anda sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Ürünleri Almanya'da ve 110 ülkede satılmaktadır.

Almanya da Dört büyük otomobil dergisi (Motor Klassik, Auto Zeitung, Auto Bild ve Auto Motor und Sport)  okuyucuları yine Liqui Moly yi en iyi marka olarak tercih etti


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Otomobil Eczanesi - Liqui Moly © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

Konum Bilgilerimiz

Bostancı Oto Sanayi M Blok (Yönetim Binası Altı)

+902165738032