Müşteri Memnuniyeti

fatih,

Ürün siparişimin ertesi günü çok güzel ambalajlanmış şekilde elime ulaştı. Yanında konsantre cam suyu da hediye geldi. Hızlı kargo ve hediye için teşekkürü borç bilrim.

Aydın,

bu zamana kadar internetten alışveriş yaptığım en güvenilir ve sağlam site.Ürünleri öyle bir paketlemişler ki sanırsınız yemek takımı göndermişler sanki içerisinde kırılacak bir ürün var gibi paketlemişler. ayrıca müşteri memnuniyetine aşırı önem veriyorlar ve bunu da başarıyorlar.s ıze sonsuz teşekkür ederim sızın gıbı kalıteli bır sıteden alışveriş yapmaya devam edeceğim yaptığım alışverişten çok memnun kaldım ayrıca hediye içinde teşekkür ederim arabam ile ilgili ihtiyacım olduğumda güvenle başvurabileceğ im tek site

Cenker, İstanbul

Ön frenlerden ses geliyordu. Bir Bir çok ürün denedim ses devam etti. Yurt dışı forumlarında bu ürünü önermişler .Fren ses önleyici aldım kullandım sorun yok ses gitti.

Can,

Modifiyeli Porsche aracım için yurt dışında çok araştırdım. TR de sadece burada bulabildim. Tam bir performans yağı. Race tech Kargo çok hızlı sipariş verdikten bir saat içinde ürün kargoya verilmişti.

Mustafa,

Çok araştırdım Touareg aracım için piyasadan bulabildiğim en iyi 50507 Volkswagen onaylı yağ Liqui Moly top tech 4200 serisi Diğer markalar da 07 onayı olduğu söyleniyor ancak yazılı bir açıklama paket üzerinde yok. Bu yağ Almanya dolumu, bu nedenle güvenerek kullandım. Tavsiye ederim. Ayrıca kargo hemen ertesi gün elime ulaştı.

Cınar,

çınar, 10/10/2015 Li qui Moly Lifter - Subap Katkısı Ürünü kullandım ve subapardaki sesler hissedilir derecede azaldı. Aracı nda subaplarla ilgili problemi olan arkadaşlara ürünü kullanmalarını tavsiye ederim. Pahal ı tamir masraflarından ise böyle yöntemler kullanmak gerçekten çok tasarruflu.

Mazhar tevfik, Konya

Ürünü 80 bin km de ki Fiat Bravo 1,6 Multijet aracım için dizel manifolt temizleyici aldım, uygulamayı yaptım, çok memnun kaldım. Bu ürün sayesinde aracımın emme manifoldundaki kirlerin egsozdan nasıl çıktığını aşağıdaki videodan izleyebilirsin iz. https://www.youtube.com/watch?v=No2qKjaQlug

Cem Durmaz, Adapazarı

Cem Durmaz, Avantaj paketlerinde Tam aradığım ürünler var..

Kemal, İzmir

Kemal, Ceratec ile ilgili beni bilgilendirdiğiniz için teşekkürler üründen çok memnun kaldım

Turgut, İstanbul

Turgut, 10/10/2015 20 05 model volkswagen polo aracımın klimasını çalıştırdığım zaman çok ağır bir koku arabanın içine hakim oluyordu. İnternette biraz araştırdım ve bu ürünü buldum. ürünü kullandım ve şu anda arabamın içindeki ağır ve kötü kokudan eser kalmadı. gerçekten çok etkili bir ürün. aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.Klima Fresh klima temizliği

Arda Kartıl, İstanbul

Aracın sürekli egr ikazı yanıyordu. Partikül filtre dolmuş. Onun için DPF koruyucu aldım her 2 depoda bir dolu depoya ekliyorum. En az 3.000 liralık masraftan kurtuldum. aracım Volkswagen Crafter .

Baran Güven, İstanbul / Bakırköy

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile dizel aracım için Liqui Moly Diesel Common Rail katkısı kullanmaya başladım. Özellikle aracın çalışmasında ve performansında ciddi bir iyileşme oldu çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Barbaros Topbaş, Ankara

Opel Astra aracım var. Çok araştırdım, egsoz dan gelen siyah dumanı sadece bu ürün kesebiliyormuş . Liqui Moly oil smoke stop, yağ dumanı kesici ürünü kullandım. Gözle görülür şekilde dumanda azalma oldu. artık trafikte giderken kimseden laf işitmiyorum. çok memnun kaldım.

Cenk Kurtulmuş, İstanbul

Uzun süredir aradığım bir markaydı. Yurt dışında kendi aracıma sadece bu yağı kullandım. Türkiye'de de Liqui Moly bulabildiğim için çok teşekkürler. Verdiğim siparişim de hemen geldi. Teşekkürler otomobil eczanesi ekibi

Kartal Kazım, İstanbul

Gökte ararken yerde buldum çok başarılı olmuş siparişim de hemen geldi teşekkürler..

Otomobil Eczanesi - Liqui Moly © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

Konum Bilgilerimiz

Bostancı Oto Sanayi M Blok (Yönetim Binası Altı)

+902165738032